Debata na temat edukacji finansowej dzieci | Global Money Week 2023

Z okazji Global Money Week 2023 Fundacja Rodziny Czepczyńskich wspólnie z Europosłem Markiem Belką organizuję debatę na temat edukacji finansowej dzieci „High-Level Debate on Financial Education of Children”. Debata odbędzie się w Parlamencie Europejskim w Brukseli, w dniu 22 marca w godzinach 10:00-12:00.

Udział w debacie potwierdziła szefowa Gabinetu Komisarz ds. Usług finansowych, stabilności finansowej oraz unii rynków kapitałowych Mairead McGuinness a także przedstawiciele OECD, Europejskiej Federacji Banków, Komisji Europejskiej DG FISMA oraz sektora edukacji.

Eksperci omówią stan edukacji finansowej, podejmowane inicjatywy a także zastanowią się nad koniecznymi działaniami na przyszłość.

Przedstawiciele Fundacji Rodziny Czepczyńskich, Województwa Wielkopolskiego oraz Banku Centralnego Portugalii zaprezentują dobre praktyki w obszarze edukacji finansowej dzieci.

Celem debaty jest podniesienie świadomości na temat roli i znaczenia edukacji finansowej dzieci i młodzieży od najmłodszych lat.

W celu rejestracji na wydarzenie prosimy o kontakt na adres: Margareta.przybyla@cff.edu.pl (do 15 marca, w przypadku gdy osoba potrzebuje wejściówki do Parlamentu Europejskiego)

Agenda spotkania

Zapraszamy do udziału online – rejestracja