Nasz zespół to nie tylko nauczyciele, pedagodzy i terapeuci. Jesteśmy przede wszystkim świetnymi przyjaciółmi, drugą rodziną, z oryginalnym poczuciem humoru, kreatywnością bez granic i niekończącym się zapałem do pracy. Jesteśmy dowodem na to, że dobre relacje wpływają na jakość pracy całego zespołu. A oto my!

Nasz
zespół

Damian Kupczyk

Prezes Fundacji. Cóż to jest za osoba! Terapeuta dziecięcy, pedagog, tutor. Nikt tak naturalnie nie potrafi przełożyć ciężkiej książkowej wiedzy na prosty język pełen anegdot z życia wziętych. Ktoś kiedyś powiedział, że gada jak polityk – i coś w tym jest. Niesamowicie oczytany i inteligentny człowiek, który z sercem na dłoni pomoże każdemu, w każdej sytuacji. Już my dobrze wiemy, że dla niego nie ma problemu nie do rozwiązania. Damian to najbarwniejsza postać naszego zespołu. Łysy pan z muchą – oto on!

Damian posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe. Przez wiele lat pracował jako terapeuta zawodowy i trener budżetowy osób dorosłych z niepełnosprawnościami. Jako terapeuta dziecięcy, zajmował się również prowadzeniem socjoterapii, terapii indywidualnej, a także wspierania rozwoju uczniów w szkole podstawowej.

#pedagog #terapeuta #tutor #resocjalizacja #rozwój dziecka

Irena Ranosz-Talarek​

Doświadczenie to jej drugie imię! 35 lat pracy z dziećmi w klasach 1-3 szkoły podstawowej to niemały dorobek. Prawdziwa skarbnica wiedzy, rozwój i edukacja dzieci – to są jej główne obszary. Prywatnie mama dwójki nastolatków i wielbicielka rudych kotów – Shreka i Fiony. Miłośniczka koktajli, muzyki i książek.

#edukacja #pedagog #edukacja wczesnoszkolna #warsztaty

dr Paweł Kaczmarczyk

Gdyby uśmiech można było spersonalizować wyglądałby właśnie jak Paweł! Elokwencja, szyk, zaangażowanie otulone płaszczem niekończącego się spokoju. To zdecydowanie najspokojniejszy członek Fundacji, choć, jak wiadomo, cicha woda… Kontakty, spotkania, konferencje – to cały jego świat. Poznajcie Pawła!

#biznes #samorządy #współpraca #rozwój #fundusze

Margareta Przybyła

Kobieta, która każdego dnia udowadnia, że przebojowość, pracowitość i elegancja to atrybuty prawdziwie kobiece. Na co dzień mieszka w Brukseli, gdzie pełni rolę Doradcy ds. Europejskich i przy okazji propaguje nasze projekty poszukując partnerów do współpracy w krajach UE. Freelancerka, mama, euroentuzjastka. Wierzy w moc edukacji jako trampoliny do lepszej przyszłości!

#doradca #fundusze #lobbing #projekty unijne #partnerstwa

Izabela Tałałaj

Królowa komunikacji i mediów społecznościowych. Cóż my bez niej? Już ona wie co, jak i gdzie napisać, żeby internet nas widział i słyszał. Dzięki jej doświadczeniu i ciągle doskonalonej wiedzy nasze media działają bez zarzutu! Zdradzimy też pewien sekret – ma lekkie pióro, ubóstwia Przyjaciół, kawę i makarony…tak! Niesamowicie przyjacielska, ciepła i radosna duszyczka, bez której nasz team nie byłby taki zgrany! Psst! Nie oddamy jej nikomu!

#media społecznościowe #komunikacja #PR #marketing

Urszula Adamska

Swoją przygodę z edukacją rozpoczęła od pracy w żłobku, później w przedszkolu, szkole podstawowej, a nawet w liceum ogólnokształcącym. Nauczycielka rytmiki, muzyki i plastyki. 
Uwielbia patrzeć w niebo nocą, szczególnie z gitarą lub ukulele w ręku. Szczęśliwie zakochana w mężu i Krakowie. 

#nauczycielka #warsztaty #edukacja

CFF nauczycielka edukacja wczesnoszkolna ABC Empatii

Beata Stelmach

Doświadczenie, klasa, elokwencja, zarządzanie, ekonomia. Role model dla świata kobiet i nie tylko! Nie tak dawno temu promotorka polskiej gospodarki na świecie w roli… wiceministra spraw zagranicznych. Spełniona kobieta sukcesu, szczęśliwa mama i żona. Ogromna wartość dla zespołu CFF!

#doradca zarządu #zarządzanie #ekonomia #biznes

Natalia Saniewska-Fiuk

Portugalia, podróże i ciągła nauka to jej żywioł! Otwarty umysł, tolerancja i ambicja. Promotorka kultury polskiej w Portugalii i portugalskiej w Polsce. Natalia, nasza koordynatorka projektów międzynarodowych, swoim promiennym uśmiechem rozświetla każde spotkanie! Wniosła iberyjski powiew świeżości i spojrzenie na świat. Prywatnie mama trójki dzieci, praktykująca entuzjastka edukacji domowej i dobra dusza towarzystwa.

#portugalski #partnerstwa #różnice międzykulturowe #rozwój międzynarodowy

Natalia Saniewska-Fiuk, Czepczyński Family Foundation

Alicja Sillmann

Niemcy – check. Szwecja – check. Teraz? Mieszka w Polsce, a całe doświadczenie zdobyte za granicą i języki opanowane do perfekcji przekładają się na nasze kontakty zagraniczne, świetne tłumaczenia i promocję projektów w Europie. Prywatnie? Mama dwójki dzieci, instruktorka jazdy konnej. Ale to nie wszystko, co powinniście o niej wiedzieć! Jest dumną członkinią Rotary Gorzów Wlkp., w którym działa bardzo aktywnie. Ciepła, pomocna i zawsze z sercem na dłoni.

#Rotary #rozwój międzynarodowy #partnerstwa

Marzena Mikosz

Jazz, opera, sztuka. Dołóżmy garść PR-u i organizacji a wyjdzie ona – Marzena! Służy radą i sugestią, nakieruje, skomentuje, coś z niczego wykreuje. Nadając z malowniczej Szwajcarii, przesyła nam powiew świeżości alpejskich gór, pchając Fundację w coraz to wyższe pasma. Poznajcie Marzenę – Koordynatorkę Rozwoju Międzynarodowego!

#rozwój #projekty międzynarodowe #kultura

Mateusz Kaczmarczyk, Czepczyński Family Foundation

Mateusz Kaczmarczyk

Człowiek orkiestra! Zorganizuje, przypilnuje, załatwi! Zawsze rzetelny i odpowiedzialny. Łączy pracę i studia z ogromną elastycznością – w końcu student zarządzania. Cenimy jego energię, asertywność, wsparcie i opanowanie. Prywatnie wielbiciel wszelkiej aktywności fizycznej, ze szczególną miłością do piłki nożnej. Kiedy był dzieckiem, stwierdził, że lepiej jest czytać słownik niż książki. Czujemy w kościach, że rozwija się nam bardzo wartościowy narybek!

 #marketing #konferencje

Jarosław Kruszka

Obywatel świata. Gdzie on nie był? Kogo nie poznał? Marketing? PR? W małym paluszku. A prywatnie? Gitara i wokal – to jest to! Ukraiński rock to jego klimaty. Dusza towarzystwa, wujek dobra rada – zdecydowanie nasz ulubiony mentor!

#marketing #komunikacja #doradca

Eryk Czepczyński CFF

Eryk Czepczyński

Główny bohater „ABC empatii, bo wszyscy jesteśmy tacy sami”. Współuczestniczy w warsztatach ABC Empatii, wyjaśnia dzieciom jak funkcjonuje osoba z niedosłuchem, odpowiada na pytania, rozdaje autografy.

A w biurze zaraża nas pozytywną energią i zawsze dobrą motoryzacyjną poradą.

#ABC Empatii #warsztaty

Krystyna Baj-Pawluk

Czy emerytura to tylko krzyżówki i TV? Nic z tych rzeczy! Co za kobieta! Co za energia! Co za kreatywność! Czego ona nie załatwi, czego nie wymyśli! Członkini Rotary Gorzów Wlkp., bardzo aktywna i wierna dewizie Rotary – „Służba ponad własne interesy”. To Krysia w pigułce. Żona, mama, babcia. Jak mówi o sobie? Szalona! Taka energia idealnie pasuje do naszego zespołu, prawda?

#Rotary #rozwój międzynarodowy #partnerstwa

Żaneta Kupczyk

Współautorka „ABC ekonomii, czyli pierwsze kroki w świecie finansów” i „ABC empatii, bo wszyscy jesteśmy tacy sami”, nauczycielka wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, oligofrenopedagog i nauczycielka języka polskiego i historii. Niezwykle sumienna, precyzyjna i pracowita. Zakochana w kotach i książkach. Prywatnie żona Damiana i mama ich uroczej Wiktorii.

  #autorka #ABC Ekonomii #ABC Empatii

Wiktor Czepczyński

Współautor „ABC ekonomii, czyli pierwsze kroki w świecie finansów” i „ABC empatii, bo wszyscy jesteśmy tacy sami”, student informatyki, najstarszy syn Państwa Czepczyńskich. Z pewnością jeszcze o nim usłyszymy.

#autor #ABC Ekonomii #ABC Empatii

Katarzyna Muzyka-Jacheć

Współautorka „ABC empatii, bo wszyscy jesteśmy tacy sami”. Niekonwencjonalna mama, z lekkim piórem i muzyką nie tylko w duszy.

#autorka #ABC Empatii