Najnowsze artykuły

2 października br. Komisja Europejska wraz z OECD planuje uroczystą publikację ram kompetencji finansowych dla dzieci i młodzieży ze wszystkich krajach członkowskich

Z okazji GMW 2023 CFF wspólnie z Europosłem Markiem Belką organizuje debatę na temat edukacji finansowej dzieci.
Na czym nie warto oszczędzać 💰? Na wiedzy oczywiście. Inwestycja w rozwój dzieci gwarantuje dużą stopę zwrotu w przyszłości 📈.
CFF rozpoczął realizację projektu edukacji finansowej pn. „Wdrożenie zajęć ABC Ekonomii w klasach 1-3 SP wraz z wyposażeniem szkół i szkoleniem nauczycieli”.
10. edycja Global Money Week odbedzie się już w dniach 21-27 marca 2022. Sprawdź jakie działania przygotowaliśmy z tej okazji.
W Międzynarodowy Dzień Pozytywnego Myślenia do dzieci z Oddziału Obserwacyjnego Szpitala Wojewódzkiego we Włocławku trafiły książki „ABC empatii, bo wszyscy jesteśmy tacy
Czyli jak budować relacje w domu i w szkole, zamiast niszczyć? O tym, czym jest przemoc w komunikacji oraz jaki ma wpływ
Olga Bończyk opowiada jak to jest być pełnosprawnym dzieckiem rodziców z niepełnosprawnościami.
Pierwszy dzień w szkole to ważny dzień zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica. Jak przygotować pierwszoklasistę (i siebie), by uniknąć stresu?
Książki to relikt poprzedniego stulecia? Nic bardziej mylnego. Magda pisze dlaczego czasem powinniśmy odłożyć telefony i zagłębić się w książki.