Ми – сімейний фонд, метою якого є розширення доступу до освіти та постійне підвищення її якості. Ми досягаємо нашої мети, підтримуючи розвиток і освіту студентів, а також усієї системи освіти через освітню та дослідницьку діяльність, організацію уроків, семінарів і тренінгів. Члени нашої фундації є експертами в таких галузях як: дошкільна та рання шкільна освіта, польська та англійська філологія, олігофренопедагогія, розвиваюча терапія або ранній супровід розвитку дитини.