fbpx
Otrzymaj bezpłatny pakiet ABC Empatii

Otrzymaj bezpłatny pakiet ABC Empatii

Zespół Czepczyński Family Foundation od ponad 2 lat zajmuje się wspieraniem działań edukacyjnych, realizowanych w przedszkolach i szkołach podstawowych, głównie poprzez flagowe projekty ABC-Ekonomii(edukacja ekonomiczna i finansowa) oraz ABC-Empatii (budowanie właściwych postaw między dziećmi pełnosprawnymi, a dziećmi z niepełnosprawnościami).

ABC Empatii to spełnienie marzeń fundatora CFF, Artura Czepczyńskiego, który postanowił wyposażyć w ten projekt 1000 gmin w Polsce (jedną publiczną placówkę oświatową w każdej z gmin) ze środków statutowych fundacji.

Bezpłatny pakiet ABC Empatii w 1000 polskich gminach

Aby otrzymać całkowicie za darmo pakiet materiałów edukacyjnych o wartości 2.400,00 zł netto wystarczy zorganizować spotkanie online fundacji z osobą zarządzającą urzędem, odpowiedzialną za obszar oświaty (np. wójt/ zastępca wójta, burmistrz/ wice-burmistrz, prezydent/ wice-prezydent).

Tutaj znajdziecie jednostronicowy dokument z podstawowymi założeniami naszej propozycji.

Jak otrzymać pakiet w 4 krokach?

  1. Skontaktuj się z nami, by upewnić się, że Twoja gmina nie otrzymała już od nas pakietu (napisz wiadomość z nazwą gminy na: empatia@cff.edu.pl).
  2. Po otrzymaniu od nas «zielonego światła» na działanie, skontaktuj się z urzędem i poproś o wyznaczenie 2 terminów na internetowe spotkanie.
  3. Potwierdzimy Ci datę spotkania oraz wygenerujemy link do połączenia na dowolnej platformie.
  4. My spotkamy się z urzędem, a Ty ciesz się materiałami edukacyjnymi ABC Empatii, które nadamy do placówki edukacyjnej (publiczne przedszkole lub szkoła podstawowa) zaraz po spotkaniu!

Co zawiera pakiet ABC Empatii?

Bezpłatny pakiet ABC Empatii, który przekażemy w ręce placówki, zawiera:

  1. 30 książek «ABC empatii, bo wszyscy jesteśmy tacy sami»
  2. pakiet dla nauczycieli: 3 książki, segregator z «Poradnikiem dla nauczyciela» (garść informacji nt. omawianych chorób i schorzeń, językowy savoir-vivre, wskazówki do warsztatów, karty pracy dla uczniów)
  3. materiały online wraz ze szkoleniem wideo

W przypadku pytań, zespół fundacji jest do dyspozycji:

+48 95 748 99 34 | empatia@cff.edu.pl

Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do Newslettera i otrzymuj informacje o szkoleniach, darmowych materiałach oraz o działaniach naszej fundacji.

made by: MUFU

sklep